Filtrace vína

Historicky již patříme mezi tradiční dodavatele filtrace a sanitace do vinařství, a to nejen českého. Díky našim zkušenostem s výrobou vína v několika zemích jsou naše filtrační a sanitační zařízení vyráběny na míru požadavkům tohoto odvětví.


Filtrace piva

K pivu českého typu patří česká technologie. Vyrábíme komplexní řadu filtrů, která pokrývá všechny potřeby filtračního procesu od primární filtrace piva přes vodu až po sterilní filtraci technologických plynů.


Filtrace kvasu

Kvas - filtrace kvasu a podpůrných médií Předpokladem k dlouhé trvanlivosti kvasu a udržení jeho vizuálních a senzorických vlastností je kvalitní filtrace. Filtrace zajistí jak vizuální tak mikrobiologickou čistotu kvasu. Vyrobený kvas obsahuje částice sladové mladiny, velké množství kvasinek, případně bakterií z mléčného kvašení. Všechny tyto složky je potřeba odfiltrovat což vyžaduje minimálně jeden stupeň filtrace, ve většině případů však i více.


Filtrace cideru

Filtrace cideru Dodáváme řešení na míru pro všechny stupně filtrace při výrobě cideru. Menší výrobci ocení naše multifunkční zařízení, která zvládnout několik typů filtrace včetně základní sanitace. Pro velké producenty dodáváme řešení dle jejich požadavků a filozofii výroby cideru. Naše filtrační zařízení mohou být mobilní i statická, s různou úrovní automatizace.


Filtrace medoviny

Filtrace medoviny Dodáváme řešení na míru pro všechny stupně filtrace při výrobě medoviny. Menší výrobci ocení naše multifunkční zařízení, která zvládnout několik typů filtrace včetně základní sanitace. Pro velké producenty dodáváme řešení dle jejich požadavků a filozofii výroby medoviny. Naše filtrační zařízení mohou být mobilní i statická, s různou úrovní automatizace.


Regenerace louhu filtrací

Regenerace louhu(roztoku) filtrací Filtrace dokáže louh regenerovat a tím významně šetřit jeho spotřebu. Regenerace přináší také zvýšení čistících účinků louhu. Námi dodávaná technologie nachází uplatnění ve všech provozech, kde je louh součástí sanitačních postupů a pracuje se s ním ve větších objemech.


Filtrace emulzí a chladících olejů

Filtrace emulzí a chladících olejů Centrální řešení filtrace chladících kapalin přináší průmyslovým provozům mnoho výhod, úspor i zlepšení jejich kvality produkce. Zde jsou uvedeny hlavní benefity.