Filtrační svíčka BEVPOR BR pro pivo (membrána)

Membránové filtry BEVPOR BR ochraňují jedinečné vlastnosti piva odstraněním kvasinek a dalších mikroorganismů přispívajících ke kazivosti piva a dokáží tak zajistit jeho mikrobiální stabilitu při studené stabilizaci.


Filtrační svíčka BEVPOR PS(membrána)

Filtrační svíčka BEVPOR PS BEVPOR PS - neboli performance standard, je vysoce výkonný filtrační element s mikrobiologicky účinnou membránou, který splňuje standardní požadavky na mikrobiální filtraci(odstranění kvasinek a bakterií) v potravinářství a nápojovém průmyslu. Dle požadavku odvětví je dodáván v různých selektivitách a velikosti.


Filtrační svíčka BEVPOR PH(membrána)

BEVPOR PH - neboli performance high, je ve srovnání s BEVPOR PS výkonnější filtrační element, který je sice dodáván ve stejných selektivitách i velikostech jako BEVPOR PS, ale nabízí minimálně o 50% delší životnosti. Dosahuje toho o 30% větší filtrační plochou a větším počtem předfiltračních vrstech. I přes mírně vyšší pořizovací náklady je z pohledu ekonomiky provozu levnější - při přepočtu pořizovacích nákladů na objem přefiltrovaného produktu.


Filtrační svíčka Prepor PP(předfiltr)

Předfiltrační element PREPOR PP plní funkci ochranného předfiltru před membránovou svíčkou pro koncovou filtraci ( např. BEVPOR PH). Jinými slovy pomáhá membránovému filtru se zachycením větších částic a ulehčuje mu tak práci. Instalace předfiltru PREPOR PP před koncovou membránu snižuje filtrační náklady až několikanásobně.


Filtrační svíčka PREPOR NG (Předfiltr)

Filtrační svíčka PREPOR NG (Předfiltr) Přestože je PREPOR NG předfiltr, díky své vysoké mikrobiologické účinnosti dokáže v některých případech nahradit koncový membránový filtr a tím výrazně snížit náklady na filtraci. Tento filtrační element dokáže zachytit veškeré kvasinky a redukovat počet bakterií v produktu. V provozech není potřeba absolutního záchytu bakterií, nabízí velmi levný a spolehlivý způsob mikrobiologické filtrace - jako alternativa membránové filtrace.