Proč po 20 letech zkušeností s několika značkami nabízíme již pouze filtrační svíčky Parker DH?

Proč po 20 letech zkušeností s několika značkami nabízíme již pouze filtrační svíčky Parker DH?
Filtrační svíčky(elementy) prodáváme a instalujeme již od roku 1994. Za tu dobu jsme si vyzkoušeli celou řadu značek filtračních svíček, včetně těch nejdražších. S narůstajícími zkušenostmi jsme postupně opouštěli jednoho výrobce po druhém a dnes již dodáváme pouze svíčky Parker DH. Proč tomu tak je, v krátkosti shrnuje tento článek.
 
 
 
 
 

Rentabilita na prvním místě

Prioritou DH není dodávat nejlevnější filtrační elementy, ale takové, které jsou pro zákazníka rentabilní a maximálně spolehlivé.

Od konkurentů se liší tím, že nenabízí jeden univerzální typ elementu pro všechny odvětví, ale vyvinul speciální produkty přímo pro konkrétní aplikace(pivo, víno, voda atd.).

DH je jedna z mála obchodních firem, která filtrační elementy pouze neprodává, ale je výrobcem s vlastním vývojovým centrem a výrobními továrnami.

 

Maximální spolehlivost

Na rozdíl od některých jiných filtračních materiálů je membrána k vínu naprosto šetrná a nijak neovlivňuje jeho charakteristiku

Každý element DH je před opuštěním továrny podroben několika kontrolním testům. Každá membrána je testována zda splňuje parametry pro danou aplikaci, včetně testu integrity.

Membrána je z obou stran chráněna pevnostními podpůrnými vrstvami tak, aby odolala vysokým náporům tlaku a tlakovým nárazům (čerpadlo, plnička, uzavírání armatur).

 

Nepřekonatelná životnost

Filtrační elementy vyvinuté speciálně pro danou aplikaci. Dlouhý filtrační cyklus zaručuje vysoká odolnost vůči proteinům, které mají tendenci ucpávat póry membrány.

Membrána elementu je vyrobena z polyethersulfonu. Tento materiál má vysokou chemickou odolnost, proto vydrží mnoho sterilizačních a regeneračních cyklů.

Široká chemická kompatibilita s běžně používanými sanitačními prostředky. Při dodržování doporučených sanitačních postupů jsou tyto elementy prakticky nezničitelné.

Kapacitní výkon membrány DH navyšuje několik předfiltračních přepážek, které zachycují hrubší nečistoty a tím chrání  membránu před ucpáváním.

 

Výborná regenerovatelnost

Díky silné pevnostní podpoře membrány je možný její zpětný proplach, který zvyšuje účinnost regeneračního procesu(cyklu) a tím přispívá k delší životnosti elementu.

S možností zpětného proplachu dokážete po filtraci z elementu vypláchnout i nerozpustné kalové částice, které byste ve směru filtrace z elementu nikdy neodstranili.

 

Přejít na stránku s filtračními elementy Parker DH