Mikrosvíčkové filtrační těleso (housing)

Mikrosvíčkové filtrační těleso (housing) Mikrosvíčkové housingy od Bílek Filtry jsou navrženy tak, aby splňovaly kladené nároky na mikrobiologii a sanitaci ve většině odvětví. Tělo filtru je celonerezové. Jako filtrační materiál se používají filtrační svíčky(cartridge), které jsou v tělese filtru upevněny bajonetovým systémem.


Mikrosvíčková filtrační sestava

Mikrosvíčková filtrační sestava Mikrosvíčkovou filtrační sestavu FMS v základu tvoří sestava dvou a více housingů, která může být rozšířena o rozvodný panel. Jako filtrační materiál slouží mikrosvíčky různých selektivity a materiálů podle aplikace. Sestava je výhodná zvláště tam, kde je ekonomičtější provádět vícestupňovou filtraci.


Mikrosvíčková filtrační sestava s CIP stanicí

Mikrosvíčková filtrační sestava s CIP stanicí Mikrosvíčká filtrační sestava FMS je tvořena sestavou housingů a integrovanou CIP stanicí. CIP stanice může obsluhovat jak samotný filtr, tak i okolní technologie(například plnička, vystřikovačka). Tento filtrační systém může být vybaven různým stupněm automatizace a příslušenstvím. Jako filtrační materiál slouží mikrosvíčky různých selektivit a materiálů podle aplikace.