Filtrační křemelina CLARCEL®

Filtrační křemelina CLARCEL® Na základě vynikajících výsledků při našich testech i z praxe vinařských, pivovarnických, strojírenských, potravinářských a dalších provozů našich zákazníků na svíčkových filtrech FKS, můžeme dnes jednoznačně doporučit používání výhradně americké křemeliny CLARCELLe® DICB, CBR3 a CBL od amerického výrobce Calgon Carbon corp.


Filtrační svíčky (cartridge) Parker Domnick Hunter

Filtrační svíčky (cartridge) Parker Domnick Hunter Parker domnick hunter se specializuje na výrobu vysoce kvalitních svíček pro filtraci, stabilizaci a sterilizaci kapalin a plynů. Každá filtrační svíčka je vyvíjena na základě specifických potřeb dané aplikace a odvětví.S více než 35 lety zkušeností s filtrací v odvětvích jako farmacie, nápojový průmysl a zpracování vody vyvíjí inovativní a úsporná řešení, která budou přínosem pro váš výrobní proces hlavně ve smyslu spolehlivosti produktů a kvality servisu.


Filtrační pytle (rukávce)

Filtrační pytle (rukávce) Obecně lze říci, že filtrační rukávce lze vhodné použít pro hrubší filtrace v rozsahu 1 až 1000 mikronů. Ve většině případů jde o ne-regenerovatelný spotřební materiál, který je po ucpání nutné vyměnit za nový kus.