Filtrační křemelina CLARCEL®

křemelina ClarcelNa základě vynikajících výsledků při našich testech i z praxe vinařských, pivovarnických, strojírenských, potravinářských a dalších provozů našich zákazníků na svíčkových křemelinových filtrech FKS, můžeme dnes jednoznačně doporučit používání výhradně francouzské křemeliny CLARCEL od výrobce Calgon Carbon. Jejich poměr cena versus výkon je výhodnější i při srovnání s levnějšími typy křemeliny, protože vyšší kvalitou filtrace dosahuje významných časových a materiálních úspor na následných filtracích.

Křemelina CLARCEL® v kombinaci s kvalitním svíčkovým křemelinovým filtrem FKS umožňují dokonalou filtraci na všech úrovních, od hrubé filtrace až po poslední ostrou filtraci před koncovou filtrací na mikro-filtrech. Proto je možné zcela vynechat filtraci na deskových filtrech, která je, podle výsledků srovnávacích testů, vždy provázena ztrátami senzorických vlastností - ztráta barvy, chuti a vůně. Výsledkem deskové filtrace je tedy nápoj „nepůvodní“, částečně ztrácející svůj výjimečný charakter a originalitu.

 

Hlavní výhody filtrační křemeliny CLARCEL®

  • Ověřená kvalita a spokojenost zákazníků - od těch největších až po nejmenší provozy (filtrace piva, vína, solných lázní, olejů atd.)

  • Struktura křemeliny CLARCEL maximálně podporuje rovnoměrnost naplavení na nosném filtračním prvku, poskytuje kvalitní filtrační schopnost už od základní naplavené vrstvy hrubé křemeliny a minimalizuje možnost případného úniku částic do filtrátu.

  • Díky těžbě z jednoho ložiska a nejvyšší úrovni zpracování ve výrobě mají francouzské křemeliny CLARCEL homogenní a spolehlivé parametry, když tak získáváte vždy ideální poměr ceny a výkonu pro zajištění spolehlivé a efektivní filtrace pro Váš produkt.

  • Křemelina CLARCEL v kombinaci s kvalitním svíčkovým křemelinovým filtrem FKS umožňují dokonalou filtraci na všech úrovních, od hrubé filtrace až po poslední ostrou filtraci před koncovou filtrací na mikro-filtrech.

 

Základní typy křemeliny CLARCEL®

  • Hrubá filtrace: Clarcel DICB
  • Střední filtrace: Clarcel CBR3
  • Jemná filtrace: Clarcel CBL
 
 

Potřebujete vědět víc? Neváhejte nás kontaktovat pomocí jednoduchého formuláře níže:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.