Vinařství - filtrace vína, moštu a podpůrných médií

Bílek Filtry pokrývá všechny vaše potřeby filtrace a sanitace ve vinařství

Filtrační proces ve vinařských provozech závisí na mnoha faktorech. Jeden z klíčových je filozofie výroby vína jako produktu a jeho strategické zacílení na daný trh. Různé filozofie výroby vyžadují odlišné postupy filtrace a mikrobiologické stabilizace.

Vyrábíme a poskytujeme komplexní řadu filtrů, která pokrývá všechny potřeby filtračního procesu od moštů, přes kaly, stabilizaci vín před láhvováním, až po filtraci podpůrných médií jako je voda a plyny. Také dodáváme sanitační zařízení, která jsou vedle filtrů nezbytností k zajištění čistého provozu bez kontaminace.

Našim hlavním krédem je šetrnost k vínu a jeho zušlechtění filtrací. Jako jediný dodavatel na trhu garantujeme spolehlivost a kvalitu svých výrobků zárukou 10 let. Všechny výrobky prochází neustálým technologickým vývojem, který je úzce propojen s analýzami výsledků ze špičkových vinařských provozů a výzkumných pracovišť.

Dosahování vynikajících výsledků při výrobě vín nezbytně souvisí s kontrolou kvality filtrace. Proto nabízíme škálu kontrolních a analytických přístrojů. Jsou to například testery integrity (neporušenosti) mikrofiltračních vložek, odfiltrovaných částic a filtrovatelnosti vín před filtrací.

Snažíme se vám šetřit provozní náklady na filtraci, proto je nedílnou součástí našich aktivit nabídka a prodej těch nejkvalitnější spotřebních filtračních materiálů, jako jsou mikrofiltrační elementy (svíčky) a křemelina, z produkce světových renomovaných značek.

Výrobní sortiment Bílek Filtry pro vinařství:

Svíčkové křemelinové filtry FKS
Mikrosvíčkové filtry FMS
Membránové filtry – crossflow FCW
Multi-funkční filtry (F3,F4)
Sanitační cip stanice
Testovací a laboratorní přístroje
Mikrosvíčky - filtrační svíčky (cartridge)
Filtrační křemelina

 

Stáhněte si náš nejnovější katalog našich filtrů, CIP stanic a laboratorních přístrojů pro vinařství

Katalog filtrů pro vinaře

 

Potřebujete vědět o našem řešení pro vinařství více? Kontaktujte nás pomocí jednoduchého formuláře:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.