Zveme vás na druhý ročník výstavy Pivo Bier Ale Expo 2018

Která proběhne 31.1. - 1.2. 2018 v Kongresovém centru Praha. Souběžně s výstavou proběhně  národní degustační soutěž o nejlepší český a moravský pivovar. Dále se můžete těšit workshop na téma Profesionální pivní sommeliérství a konference na podporu exportu českého piva – destinace Rusko. Přijďte navštívit náš stánek. Podrobné informace o výstavě naleznete zde

Přečíst

Automatizace svíčkových křemelinových filtrů FKS

Nespíme na vavřínech a stále rozvíjíme možnosti automatizace svíčkových křemelinových filtrů FKS. Aktualizovali jsme pro vás popis všech verzí automatizace, které nabízíme. Celý popis možností naleznete zde

Přečíst

Rozhovor s oceňovaným vinařstvím Angel Wines

Vladimír Turčan z Angel Wines proměnil vášeň pro víno a investice do technologií filtrace od Bílek Filtry ve dvě stříbra na pařížském Vinales Internationales 2017. Přečtěte si celý rozhovor zde.

Přečíst

Sládek Horehleď: Díky kvalitní filtraci konkuruje malý Pivovar Hrádek velkým hráčům

V roce 2004 by vyhlášen Sládkem roku, v roce 2013 se spolu se třemi dalšími společníky rozhodl vydat vlastní cestou – založili pivovar Hrádek v Slavičíně. Začtěte se do zajímavého rozhovoru o vaření piva i jeho filtraci.

Přečíst

Nový filtrační element na pivo Bevpor BR

Představujeme zcela novou filtrační svíčku vyvinutou speciálně pro filtraci piva – Bevpor BR. Během vývoje byla testována proti konkurenčním svíčkam a výrobce garantuje nejvyšší filtrační kapacitu na trhu pro filtraci piva. Více

Přečíst

Zveme vás na první ročník výstavy Pivo Bier Ale Expo 2017

Která proběhne 23.-25.2.2017 v Kongresovém centru hotelu Olšanka v Praze. Součástí výstavy je degustační soutěž o nejlepší české pivovary České a moravské pivní koruny 2017 a Pivo Bier Ale zimní Session, kde ochutnáte především nejlépe hodnocená česká piva soutěže. Přijďte navštívit náš stánek. Podrobné informace o výstavě naleznete zde.

Přečíst

Rozhovor s Prof. MUDr. Mariánem Karvajem nejenom o jeho vinařství

Jako lékař léčí lidská srdce, ve vinohradu se stará o hlavy révy vinné. Proč jste se rozhodl jít neprobádanou cestou novošlechtěnců? To a ještě více se dozvíte zde.

Přečíst

Případová studie: Dodávka primární a sekundární filtrace do pivovaru Sheriff

Přinášíme vám vhled do jedné z našich realizací filtrace piva. Velká dodávka primární a sekundární filtrace piva do pivovaru Sheriff.  Průběh zakázky jsme se snažili popsat od začátku do konce s cílem co nejvíce vám odhalit náš způsob práce a přístup k technickým řešením. K přečtení zde

Přečíst

Pivovar Chotěboř: Výměna filtrace podsládkové ušetřila třetinu času

Přinášíme rozhovor s klíčovými lidmi z jednoho z nejúspěšnějších středních pivovarů v Česku - pivovar Chotěboř. Tento pivovar netřeba dlouho představovat. Vaří jedno z nejpopulárnějších piv v Česku a přitom patří k nejmladším pivovarům v zemi. Není tajemstvím, že pivo filtrují na našem filtru.

Přečíst

Rozhovor s majitelem vinařství Ludwig nejen o našich technologiích

Přečtěte si rozhovor s majitelem jednoho z největších vinařství v České republice, vinařství Ludwig, které používá jak naše filtry, tak i sanitační stanice.

Přečíst

< Předchozí 1 2 Další >