Pro potenciální zákazníky

Cílem této sekce je vám dát co nejvíce informací o nás i našich zákaznících a jejich zkušenostech s námi a našimi produkty.

 • Naši zákazníci

  Seznam zákazníků hodně napoví o tom, jaká firma je, a jak si stojí oproti konkurenci. V sekci naleznete výčet některých našich zákazníků přehledně roztříděných podle odvětví.

 • Co o nás říkají naši zákazníci

  Zde naleznete vyjádření některých našich zákazníků. Podívejte se, jak hodnotí náš přistup k jejich potřebám i produkty, které jsme jim dodali. Vyjádření jsou pro lepší přehlednost rozčleněna dle odvětví.

 • Případové studie

  K potřebám zákazníka přistupujeme systematicky - od zmapování procesu přes filtrační zkoušky až po návrh řešení - vhodné technologie. Náš přístup k práci vám demonstrujeme na několika případových studiích z naší praxe.

 • Proč si vybrat právě nás

  Věříme, že pouze dobrá a jasně formulovaná strategie namířená směrem k potřebám zákazníka nám zaručí dlouhodobou prosperitu a růst. Tomu podřizujeme firemní kulturu i výběr zaměstnanců. Seznamte se se základními hodnotovými pilíři naší firmy.

 • O firmě

  Vždycky je dobré vědět o firmě, se kterou zvažujete spolupráci, co nejvíce. Jsme na trhu od roku 1990 a tak jak se měnily podmínky na trhu, měnili jsme se i my. Zde je stručná historie naší společnosti od skromných začátků až po současnost.

 • 10 let záruka na zařízení

  Kvalitu našich výrobků bereme velmi vážně. Vždy se také snažíme být k zákazníkovi maximálně transparentní. Proto je zde podrobný popis našich záručních podmínek - na co se přesně vztahují a na co ne.