Kariéra - volné pozice

Bílek Filtry s.r.o. to je:

Výrobce kvalitních filtračních zařízení, tradice, spokojení zákazníci, přátelský a ochotný kolektiv, příjemné pracovní prostředí.

Přáli bychom si do našeho týmu čerstvou krev v oblastech jako:

Vývojový konstruktér

Rozšiřujeme oddělení konstrukce vlivem rostoucí produkce a zákaznických požadavků. Ty zejména nás posunují k neustálému vývoji a zlepšování. Budeme rádi, když najdeme do našeho týmu pracovníka podobného smýšlení, který se nezalekne neustálého vývoje, který hledá výzvy…

Detailní popis pozice Vývojový konstruktérMistr dílny

Práce mistra v naší společnosti vyžaduje vysokou míru trpělivosti a zapojení se do řešení pracovních výzev. Jsme zakázkovou výrobou a ta je jako živý organismus. Změny řešíme operativně, protože chceme vyjít zákazníkovi vstříc. Chceme mu pomoci. V tom je zakotvena filozofie naší společnosti. Proto je někdy narušen standardní výrobní proces. Nabízíme zodpovědnou práci, ve které se nezastavíte, nabízíme místo s různorodou pracovní náplní, nabízíme prostor pro vlastní seberealizaci a růst, který není zadarmo. A v neposlední řadě, u Bílka vždycky myslíme na pořádek!

Troufáte si na to?

Detailní popis pozice Mistr dílnyElektromechanik

Pozice je silně spjata s oživováním zařízení a servisní činností jak ve firmě, tak přímo u zákazníka (nejen na území ČR). Dle zdatnosti je možnost dalšího profesního růstu směrem k Programátorovi PLC a vedení sekce elektro.

Detailní popis pozice ElektromechanikSvářeč - mechanik

Montáž filtračních zařízení dle výkresové dokumentace ve výrobním závodě, montáž technologických celků v ČR i zahraničí a svařování.

 

Detailní popis pozice Svářeč - mechanik

 Obráběč kovů - soustružník

Soustružení nerez oceli, orábění na klasicích strojích SUI 40 apod, řezání závitů, lemování trubek, kusová výroba. Kvalifikované a odborné obrábění kovů.

Detailní popis pozice Obráběč kovů - soustružníkFiltrační technik

Vyvíjet a inovat produkty značky Bílek Filtry. Vyhledávát a zavádět nová řešení pro naše zákazníky.  Být u zrodu nových zařízení, cestovat a hledat způsoby jak pomáhat našim zákazníkům v oblasti filtrace. To je filtrační technik v naší společnosti. 

Detailní popis pozice Filtrační technikServisní technik

Instalace a mnotáž našich zařízení u zákazníka včetně uvedení do provozu. Zajištění servisu a poradenství. To je servisní technik Bílek Filtry.

Detailnější informace o pozici

 Obchodně-technický zástupce s ruštinou

Obchodník v naší společnosti spojí své technické znalosti se svými komunikačními a obchodními dovednostmi. Nejsme výrobci rohlíků, ale sofistikovaných a technicky náročných zařízení, jejichž úkolem je pomáhat zákazníkům v plnění jejich cílů. Je to pro Vás dostatečná výzva?

Detailní popis pozice Obchodně-technický zástupce s ruštinouObchodně-technický zástupce s angličtinou

Chcete:

  • prožívat nové výzvy a cíle?
  • potkávat zajímavé lidi?
  • cestovat a řešit různorodé obchodní případy?
  • iniciativně nabízet a prodávat filtrační technologie?
  • vyhledávat nové příležitosti a zákazníky?
  • zlepšovat své obchodní dovednosti?

Detailní popis pozice Obchodně-technický zástupce s angličtinou