Použitím předfiltrů Paker DH snížíte náklady až několikanásobně

Použitím předfiltrů Paker DH  snížíte náklady až několikanásobně
Firma Bílek Filtry se zabývá optimalizací filtračního procesu mnoho let a svým zákazníkům doporučuje před koncovou membránou využívat předfiltrační elementy.  Při použití předfiltru není element pro koncovou filtraci (tzv. "policajt") zatěžován hrubšími časticemi, ucpává se mnohem pomaleji a jeho životnost významně roste. 
 
 
 
 
 
V předešlých letech společnost dodávala zákazníkům elementy několika značek, proto měla jedinečnou možnost porovnávat jejich výsledky v reálných podmínkách.
 
Na základě získaných poznatků se firma rozhodla dále nabízet pouze elementy Parker DH, které ostatní značky významně předčily v poměru cena výkon.
 
 
 
Srovnání životnosti koncových filtrů(filtračních svíček)
 
 
 
„Za ta léta, co dodáváme na trh filtrační elementy, se nám nejvíc osvědčily právě elementy Parker DH, a to jak životností,  tak i spolehlivostí“ dodává ředitel výroby Ing. Robert  Guliš ze společnosti Bílek Filtry s.r.o..
 
 
 
vliv předfiltrů na životnost koncových filtrů
 
 

Vliv počtu stupňů předfiltrace

pouze koncový filtr - povrch membrány zachytává částice na povrchu. Filtr se snadno ucpe.
 
Pouze předfiltr - předfiltr zachytává částice na povrchu i uvnitř filtrační vrstvy.
 
Kombinace filtrů - předfiltr zachytává větší částice, koncový filtr zachytává menší částice. Výsledkem je mnohem ekonomičtější proces.
 
 
Specialisti z BF se také snaží maximálně využívat svých odborných znalostí, aby pomohli zákazníkovi s volbou vhodného typu předfiltru, což je faktor,  který značně k  prodloužení životnosti koncové membrány přispívá.
 
 
 

Přejít na stránku s filtračními elementy Parker DH