Pomoc během korona krize: Prodloužíme trvanlivost neprodaného piva o několik měsíců!

 

Filtrujeme pivo u vás v pivovaru

pivo před a po filtraci
                   

Vážení pivovarníci,

víme, že v této kritické době má mnoho z vás velké problémy s prodejem piva, proto si dovolujeme nabídnout neprodleně naši profesionální pomoc. 

Nahradit ztracené zákazníky a vykoupit pivo od vás neumíme. Ale umíme prodloužit jeho trvanlivost o několik měsíců pomocí mikrobiologické stabilizační filtrace. 

Pivo tak snadno uchováte stabilní a ve zdravé kondici až do doby, kdy se hospody a restaurace opět otevřou a narušená distribuce se obnoví. 

Náš technik přijede k vám do pivovaru s patřičným filtračním zařízením a zfiltruje množství piva dle vaší potřeby. Uvážíte-li, že náš filtr bude pro váš provoz ideálním řešením i nadále k trvalému využití, můžete si jej odkoupit nebo podobný objednat do výroby. 

Filtrační služby i zařízení vám poskytneme v této nelehké době se zajímavými cenovými bonusy. V dobách „míru“ takovou nadstandardní službu nenabízíme. Výjimečná doba si však vyžaduje výjimečná řešení.  

V pivovarech máme s filtrací a stabilizací piva téměř 30 let zkušeností, můžete se na nás spolehnout, vaše pivo bude v dobrých rukou.

K použití nabízíme všechny naše dostupné filtry pro primární a sekundární filtraci pro filtrovaný objem od 10 hektolitrů.

NEVÁHEJTE NÁS NEPRODLENĚ KONTAKTOVAT