FCW - Crossflow for wine (cross-flow filtry na víno)

 

Bílek Filtry nabízí ucelenou řadu crossflow filtrů na víno, které pokrývají potřeby od těch nejmenších vinařů až po velké vinařské provozy. Filtry se od sebe liší počtem modulů (výkonem), stupněm automatizace a výbavou - počet čerpadel, zpětný proplach, reverzní tok, CIP stanice, elektronické prvky atd.

 

 

FCW 5 - manuální crossflow filtr

crossflow filtr na víno FCW5

Nejjednodušší crossflow filtr na trhu pro ta nejmenší vinařství. Filtr nabízí filtrační plochu 5 m2, cirkulační čerpadlo, manuální klapky a základní elektronické prvky pro zajištění bezpečnosti filtrační membrány. Filtr není vybaven zpětným proplachem.  

Detailní popis FCW5

 

 

FCW 10/15 C - manuální crossflow filtr

crossflow filtr na víno FCW 10

FCW 10/15 C nabízí filrační membránu s 10 nebo 15m2 filtrační plochy. Nerezový housing umožňuje filtraci při vyšších tlacích. Filtr je vybaven přívodním a cirkulačním čerpadlem. Součástí filtru je CIP stanice s ohřevem a základní elektronické prvky pro zajištění bezpečnosti filtrační membrány. Filtr není vybaven zpětným proplachem.  

Detailní popis FCW 10/15C

 

 

FCW 20/30 BRC - poloautomatický crossflow filtr

crossflow filtr na víno FCW20BRC

Polouautomatický filtr FCW 20/30 BRC nabízí 2 filtrační moduly s filtrační plochou membrány 20 nebo 30 m2. Filtr je vybaven zpětným proplachem pomocí filtrátu a reverzním tokem. Řídící jednotka filtru nabízí programy filtrace, sanitace, proplachu vodou a neutralizace. Součástí filtru je integrovaná CIP stanice s ohřevem. 

Detailní popis FCW 20/30 BRC

 

 

FCW20/30 A - automatický crossflow filtr

crossflow filtr na víno FCW20A

Plně automatický crossflow filtr s minimálními nároky na obsluhu a s filtrační plochou membrány 20 nebo 30 m2. Filtr je schopný filtrovat nonstop, v případě potřeby se umí sám zregenerovat. V reálném čase reaguje na kvalitu produktu dle toho upravuje své provozní parametry. Filtr je vybaven dávkovacími čerpadly pro sanitační roztoky a hlídá jejich množství v zásobníku. Systém je vybaven zpětným proplachem, reverzním tokem a programem na vyhodnocení integrity membrán.  

Detailní popis FCW 20/30 A

 

 

FCW40/60 A - automatický crossflow filtr

crossflow filtr na víno FCW40A

Plně automatický crossflow filtr s minimálními nároky na obsluhu a s filtrační plochou membrány 40 nebo 60 m2. Filtr je schopný filtrovat nonstop, v případě potřeby se umí sám zregenerovat. V reálném čase reaguje na kvalitu produktu dle toho upravuje své provozní parametry. Filtr je vybaven dávkovacími čerpadly pro sanitační roztoky a hlídá jejich množství v zásobníku. Systém je vybaven zpětným proplachem, reverzním tokem a programem na vyhodnocení integrity membrán.   

Detailní popis FCW 40/60 A

 

 

Automatické cross-flow filtry FCW 80 A, FCW 120 A, FCW 160 A

crossflow filtr na víno FCW 80A

Systém FCW je modulární systém, který umožňuje osadit filtr víceméně libovolným počtem filtračních modulů. V naší standardní produktové řadě naleznete filtry až do velikosti 16 modulů. V případě potřeby větších systémů, řešíme konstrukci filtru individuálně dle požadavků zákazníka. 

Detailní popis FCW 80 - 160 A

Přiložené soubory

Crossflow filtrace vína FCW - Česky
Crossflow wine filtration FCW - English
Crossflow wine filtration FCW - French
Crossflow wine filtration FCW - Hungarian